.:naše vše:.

Doufám že se vám můj web líbí...

cheaty

Bulánci

1) V mapě "Na dobrou noc" se zbavíte myši (nebo co to je), když se polštář č.1 postaví nalevo nebo napravo od úkrytu a č.2 se postaví nad úkryt a až se ta potvora objeví, docela lehce ji dostanete.

2) V mapě "Vybíjená" je nejlepší (jestli hrajete proti dalším hráčům, nikliv proti počítači) sebrat shotgun a pak jen z boku ostřelovat všechny ostatní polštáře. Dobré je taky ztlumit monitor a pak se schovat do černých míst nalevo nebo napravo

3) V mapě "Noční směna" můžete střílet do trubek. Když střelíte do jedné, vyletí střela z druhé. Zde je malý popis zásahů a účinků :

levá - dolní = pravá - horní

levá - horní = pravá - dolní

prostřední - dolní = se kulka vrátí.

Jinak vpravo nahoře i dole se dá výborně schovat.


4) Pokud u síťové hry zvolíte typ hry "30x zabij soupeře", je dobré sbírat miny a po položení na ní sám hned stoupnout. Body totiž dostanete VY.

Pozn.: stačí, bude-li hrát více hráčů na jednom PC.

(tip poslali Mirek a Petr Beranovi)

5) Dva tipy :

Tip 1 : Nejlepší místo v mapě "V zajetí 8bitů": Rozbijte "ufonovu" klec a nad něj dejte 2 miny - poté si sežeňte brokovnici a postavte se směrem dolů k teleportu (můžete i když se nebude nikdo dívat dát před sebe na ten teleport minu).

Tip 2 : Když hrajete v multiplayeru, domluvte se s kámošem, nehrát hru třeba 5 minut ... Uvidíte - za tu dobu tam bude plno zbraní a hra je potom o mnoho zábavnější ... (ovšem musíte mít nastaveno hrát na "zásahy" nebo na "životy"). Pozn.: musíte mít stáhnuté zbraně (Miny, Samopal, Raketomet - u původní verze je jen Brokovnice a ta se tam vícekrát, než jednou neobjeví!


6) Zelený týpek:

V levelu V zajetí 8bitů je ve skleněné krabici zelený týpek, osvobodíte ho dvěma ranami z pistole (po osvobození začne po buláncích střílet brokovnicí), no a když se vám přestane líbit, střelte ho dvakrát brokovnicí.


7) Na mapě V zajetí 8bitů se dá spousta objektů rozstřílet ! Jsou to malé kvádry kromě jednoho, který je hned nalevo od zeleného ufona.


8) Když hrajete mapu Na Dobrou Noc, tak můžete zabít i zajíčka - uletí mu hlavička.

9) Když máte zbraň Kulomet, tak můžete zabít i někoho, když jste za něčím. Stačí popojít kousek a začít střílet a střely zahýbají, takže je velká pravděpodobost, že ho trefíte.


10) Na adrese http://www.bulanci.cz je k dispozici ke stažení nový level Exitus. Doporučuji !


11) Tip : Když hrajete v multiplayeru level Exitus, domluvte se s kámošem, že budete hrát spolu proti bulánkům, kteří chrání své území.


12) Chybka :

Když položíte minu, tak hned pauzněte hru ([Esc]) - mina vybuchne. Ale když hrajete proti počítači, někdy počítač po vás bude střílet i přes pauzu (potom mi to spadlo a úplně vyplo).


13) Tipy :

V mapě Na Dobrou noc jde zabít myš (na kameni zůstane krvavá skvrna), Zajíček (uletí mu hlava) a ptáček (úplně se zničí, kromě vajíček).

Pokud se chcete procvičit a potom rychle a bez lítosti porazit kámoše, tak

doporučuji si buď zahrát hru pro jednoho hráče (ale není to úplně ono, protože se tam vyskytují předměty, na které při hře více hráču nenarazíte (oko, hodiny, nábojnice, štít) anebo level Exitus - nastavte si hru pro více hráču. A bojujte proti černým bulánkům.

Na level Exitus nedoporučuji černou barvu, protože když se dohodnete s kámoši, že budete zabíjet bulánky chránící svá území, může si vás s nimi váš kámoš splést a je po vás !

Když hrajete po síti a stopnete hru, je tam chat s protihráči.

Pokud si chcete s kámošem psát a nechcete platit za SMS nebo čekat až vám přijde E-mail, můžete si po síti chatovat v bulánkách - je rychlé a zdarma.

Pokud chcete triko s motivem bulánků, jděte na adresu http://www.bulanci.tk.

V mapě Na Dobrou noc jsou objekty vždy uspořádány jinak - někdy chybí i myš, čehož se dá využít.


14) Trik pro level Existus :

Nestřílejte mnoho bulánků se samopaly, protože čím víc jich vyřadíte, tím více jich bude.


15) V levelu NA DOBROU NOC můžete zastřelit i ptáčka - zbude z něho jenom kostra.


16) Když máte samopal, vystřelíte a prudce se pohnete, tak vyletí jen jeden náboj.

17) V levelu Noční směna si nasbírejte co nejvíce munice a pak se schovejte za nějáké pánvičky. Nepřítel (pokud hrajete proti kamarádům nikoli počítači) tam za vámi bude muset jít a vy jste ve výhodě takže ho určitě dostanete dřív!


18) Exitus :

Na této mapě jsou nejchoulostivější zombie. Bulánci, kteří po vás střílí ze samopalů. Když je zastřelíte, ožijí a jeden přibude, proto zde doporučuji techniku uhýbání kulek z důvodu nevyzpytatelnosti objevování zombíků. Nejlepším tahem na této mapě je pokládání min na ostrůvek, odkud se dobře střílí. Nejlepší kryt je tedy za kameny nebo za křížem.


19) Pozor ! Když jste v Buláncích neviditelní a šlápnete na minu, tak vybouchnete!

Žádné komentáře
 
Doufám že tento web někam zadáte ať se lidi přijdou..